GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stekfat 4493174
nr 449 3174
Stekfat
Ett par, England, längd: 45 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 29 januari 2007
kl 16:58:05
550 kr
350 kr
950 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.400 kr